Złap pada do Xbox One nawet 20% taniej

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem nowego kontrolera, warto spojrzeć na promocję od Microsoftu.

W ramach Black Friday, Microsoft przygotował nie tylko promocje na gry, o czym więcej znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości, ale też przygotował coś dla osób, które właśnie noszą się z zamiarem zakupu kontrolera. Bezprzewodowe pady do Xbox One, są teraz do dostania w cenie od 183 zł na oficjalnej stronie Microsoftu. W sklepie MS Store, można też spotkać kilka edycji limitowanych, które na pewno spodobają się kolekcjonerom.

Promocja na pady w sklepie Microsoft Store. Kontrolery tańsze nawet od 20%!

Oprócz wspomnianych wyżej wersji, amerykański producent ma coś dla miłośników różnych kombinacji kolorów. Chcecie stworzyć własnego unikatowego pada? Nic prostszego. Wejdźcie tutaj sprawdźcie promocje na pady w ramach Xbox Design Lab.

Spersonalizowany pad pozwala na wybranie dowolnych kolorów górnej części, tylnej, przyciskach, gałkach, a nawet możliwe jest dodanie grawera. Wielbiciele militariów mogą wybrać kolorystykę w odcieniach Camo lub Shadow, gdzie kolory płynnie się przenikają. Obecnie cena promocyjna zaczyna się od 259 zł. Zerknijcie tutaj na konfigurator.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: