Xbox pokazuje wiosenną kolekcję kontrolerów. Jakież one słodziachne

Xbox - logo na tle rozmazanego zrzutu ekranu Monster Hunter World
Newsy Technologie

Microsoft zaprezentował nowe pady do PC i konsol Xbox. W skład Designed for Xbox Spring 2022 wchodzi siedem kontrolerów w pastelowych barwach.

Nowe pady powstały we współpracy Xboksa z PowerA, OtterBox i 8BitDo.

Jeśli chodzi o kontrolery PowerA, to wariantów jest pięć: Lavender Swirl, Cotton Candy Blue, Pink Lemonade, Purple Camo i Pastel Dream. Te pady kosztują w sklepie Microsoftu 37,99 dolarów (około 160 złotych).

Ciekawy model opracował OtterBox – chodzi o kontroler z wymienialnymi nakładkami uchwytowymi. Te mają zabezpieczyć urządzenie przed zamoczeniem lub uszkodzeniem w razie upadku podczas grania w terenie. Za takiego pada zapłacimy 39,99 dolarów (około 170 złotych).

Z kolei 8BitDo prezentuje trochę inny design z dwoma programowalnymi przyciskami z tyłu pada. Ten model jest dostępny w kolorze pastelowy róż. Kontroler kosztuje trochę więcej, a mianowicie 44,99 dolarów (nieco ponad 190 złotych).

Pady są już dostępne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Niebawem będzie je można również kupić w innych rejonach świata. Natomiast póki co nie ma szczegółów dotyczących debiutu Designed for Xbox Spring 2022 w Polsce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie