Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Xbox Game Pass – Microsoft zmienia nazwę usługi?

Wygląda na to, że Xbox Game Pass będzie od teraz nosić nazwę Game Pass. Tak przynajmniej sugeruje nowe logo w portalach społecznościowych.

Microsoft chwali się odświeżonym symbolem graficznym na Twitterze – na koncie usługi pojawiła się informacja testujemy nowy wygląd wraz ze zredukowaną nazwą. Taką samą wiadomość opublikowano na twitterowym profilu Xbox Game Pass na PC.

Nie są planowane żadne zmiany w usłudze – tak jak dotychczas, będzie ona obejmowała gry na PC i konsole Xbox. Producent nie planuje rozszerzać GP na konkurencyjne platformy.

Początki usługi sięgają 2017 roku. Subskrypcja Game Pass daje dostęp do obszernej biblioteki gier, która jest na bieżąco aktualizowana. W produkcje dostępne w ramach usługi możemy grać tak długo, jak trwa abonament – a gdy chcemy mieć dany tytuł na zawsze, istnieje możliwość wykupienia go po promocyjnej cenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się