Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Xbox Game Pass uzupełnione o wielkie hity!

Taka oferta z pewnością spodoba się graczom.

Microsoft informuje o lipcowym rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass. Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One, tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, oraz gier Xbox Play Anywhere na komputery PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie.

Abonament Xbox Game Pass można kupić na stronie xbox.com/game-pass lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych, jak również w ramach programu Zapłać z Orange dostępnego dla abonentów komórkowych tej sieci. Każdy posiadacz konta Xbox Live może też skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold.

Podczas tegorocznych targów E3 do usługi Xbox Game Pass dołączyły także światowe marki jak Fallout 4, The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited i Tom Clancy’s The Division, a Microsoft potwiedził dodatkowo uwzględnienie w abonamencie nadchodzących wydawnictw własnych, w tym Forza Horizon 4, Crackdown 3, Gears 5 i Halo: The Master Chief Collection, w chwili ich premiery w roku 2018 i w przyszłości.

Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart na konsoli Xbox One. FastStart umożliwia dwukrotnie szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry

W lipcu katalog Xbox Game Pass zostanie rozszerzony o następujące tytuły:

  • DIRT 4
  • Fallout 3
  • Elder Scrolls IV: Oblivion
  • Warhammer Vermintide 2 (premiera gry 11 lipca)
  • Zombie Army Trilogy
  • Human Fall Flat
  • Bomber Crew (premiera gry 10 lipca)
  • Abzu
  • Shadow Complex Remastered

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%