Tani Xbox Game Pass. Już od 6 zł na miesiąc!

nowa gra w Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Xbox Game Pass to usługa Microsoftu, która zrewolucjonizowała rynek. Warto sprawdzić, gdzie subskrypcję można kupić taniej. Oferty startują teraz już od 6 zł za miesiąc.

XGP (Xbox Game Pass) daje dostęp do setek najnowszych oraz tych nieco starszych gier. Przejdźmy jednak do rzeczy. U naszego Partnera, czyli w sklepie Instant Gaming, można kupić obecnie Xbox Game Pass w promocyjnej cenie. Wersja na PC zaczyna się od 6,25 zł za 1 miesiące dostępu do usługi i to jest opcja, którą polecamy posiadaczom konsoli Xbox. Cena regularna to 39 zł za 1 miesiąc, więc ponad 32 zł pozostaje w kieszeni. Trzeba jednak pamiętać, że jest to oferta dla nowych użytkowników.

Jeśli interesuje cię wyższy pakiet, dzięki któremu pograsz w gry z Game Pass także na PC, koniecznie sprawdź Xbox Game Pass Ultimate. To subskrypcja, która kosztuje w promocji 38,28 zł na miesiąc (cena regularna w sklepie Microsoftu to 54,99 zł), czyli taniej o 16 zł w porównaniu do oferty w sklepie Microsoftu. Warto więc skorzystać z tej okazji już teraz!

KUP ABONAMENT XBOX GAME PASS TANIEJ W INSTANT GAMING

Jeśli Xbox Game Pass, to od razu Ultimate!

Jak wspominaliśmy, subskrypcja Game Pass występuje w odmianie „zwykłej” oraz Ultimate. Ta druga cieszy się zdecydowanie większą popularnością, bo też więcej daje. Posiadacze konsol Xbox otrzymują w takim pakiecie przede wszystkim Xbox Live Gold, który osobno kosztuje 29 zł miesięcznie. Pozwala on grać on-line ze znajomymi. Ponadto Ultimate pozwala korzystać z biblioteki gier zarówno na konsolach, komputerach i w chmurze. Mamy 3 w 1.

Xbox Game Pass tanio w styczniu
KUP TANIEJ XGP NA 1 MIESIĄCKUP TANIEJ XGP ULTIMATE NA 1 MIESIĘC

Microsoft planuje kolejne nowości w swoim abonamencie. Już teraz warto wymienić Mortal Shell czy dwie części gry Personą, a to przecież nie koniec!

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie