Xbox Game Pass styczeń 2020. Nowe gry już dzisiaj w ofercie

Microsoft niedawno zapowiadał dokładkę gier w usłudze Xbox Game Pass i dzisiaj dostajemy część z obiecanych tytułów.

Dzisiaj ma miejsce kolejne rozszerzenie oferty Xbox Game Pass. Tym razem to dwie gry, ale za to jakie! Na pierwszy rzut idzie Children of Morta dostępna w Passie dla PC oraz Xbox One.

Jak czytamy w Xbox Store: W Children of Morta, grze RPG akcji charakteryzującej się podejściem do rozwoju postaci znanym z gatunku rogue-lite, wcielasz się nie w jedną postać, lecz w całą wyjątkową rodzinę bohaterów. Powalaj hordy wrogów w iście hackandslashowym stylu, przedzierając się przez proceduralnie generowane lochy, jaskinie i krainy, i poprowadź rodzinę Bergsonów, ze wszystkimi ich wadami i zaletami, do walki przeciwko nadciągającemu Zepsuciu.

Kolejna propozycja to natomiast Tekken 7, którą mogą pobierać subskrybenci usługi posiadający konsolę Xbox One: Przeżyj epickie zakończenie historii klanu Mishima i odkryj powody jego bezustannej walki. Oparty o silnik Unreal Engine 4, TEKKEN 7 zawiera niesamowite, filmowe starcia fabularne oraz dynamiczne pojedynki, które można stoczyć ze znajomymi i rywalami. To także niepowtarzalny i innowacyjny system walki, jakiego jeszcze nie było.

Xbox Game Pass styczeń 2020 – nowe gry:

  • Children of Morta (Xbox One + PC)
  • Tekken 7 (Xbox One)


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: