Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Xbox Game Pass – nowe gry na sierpień naprawdę mocne

Microsoft informuje o sierpniowym rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass.

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One, tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, oraz gier Xbox Play Anywhere na komputery PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie.

Abonament Xbox Game Pass można kupić na tej stronie lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych, jak również w ramach programu Zapłać z Orange dostępnego dla abonentów komórkowych tej sieci. Każdy posiadacz konta Xbox Live może też skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach).

Podczas tegorocznych targów E3 do usługi Xbox Game Pass dołączyły także światowe marki jak Fallout 4, The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited i Tom Clancy’s The Division, a Microsoft potwierdził dodatkowo uwzględnienie w abonamencie nadchodzących wydawnictw własnych, w tym Forza Horizon 4, Crackdown 3, Gears 5 i  Halo: The Master Chief Collection, w chwili ich premiery w roku 2018 i w przyszłości. Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart na konsoli Xbox One. FastStart umożliwia dwukrotnie szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry.

W sierpniu katalog Xbox Game Pass zostanie rozszerzony o następujące tytuły:

  • HITMAN Season 1
  • Ryse: Sone of Rome
  • Dead Rising 2
  • Ruiner
  • Rush: Przygoda ze studiem Disney*Pixar
  • The Escapists: The Walking Dead
  • Dandara

Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć w tym miejscu.

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%