Dostęp do ponad 100 gier za niecałe 30 zł. Oto kolejne tytuły w ofercie

Wszystko można też wypróbować za darmo.

Microsoft, właściciel platformy Xbox Live, informuje o lipcowym rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass, która umożliwia dostęp do ponad 100 gier cyfrowych na konsoli Xbox One, oraz tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, w ramach jednego abonamentu.

Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego. Abonament Xbox Game Pass można kupić w cenie 29 zł miesięcznie online na stronie xbox.com/game-pass, lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, oraz u wybranych sprzedawców w drugiej połowie tego roku. Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach).

Dewizą usługi Xbox Game Pass jest dostarczanie graczom największego katalogu tytułów na konsole Xbox. W lipcu, katalog zostanie rozszerzony o dodatkowe pozycje, wśród nich:

  • Dead Island Definitive Edition
  • Resident Evil 6
  • F1 2015
  • Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
  • Bard’s Gold
  • Monaco: What’s Yours is Mine
  • Payday 2 Most Wanted Bundle

Jedną z kluczowych korzyści abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez martwienia się o strumieniowanie danych, przepustowość łącza lub połączenie sieciowe. Każdego miesiąca do usługi dodawane będą nowe pozycje, zastępując wcześniej dostępne gry, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, będzi można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi.

W usłudze Xbox Game Pass udostępnione zostaną tytuły najbardziej uznanych światowych wydawców, takich jak 2K Games, 505 Games, Bandai Namco, Capcom, Codemasters, Deep Silver, Focus Home Interactive, SEGA, SNK Corporation, THQ Nordic GmbH, Warner Bros. Interactive Entertainment i Microsoft Studios. Wśród gier dostępnych na premierę nowej usługi wiosną tego roku znajdą się ulubione pozycje fanów Xbox, w tym m.in. Halo 5: Guardians. Usługa Xbox Game Pass obejmie tytuły wybrane dla rodzin i młodszych graczy, takie jak LEGO Batman, Banjo-Kazooie i Viva Pinata, gry retro i klasyki w rodzaju Mega Man Legacy Collection, Streets of Rage i Pac-Man Championship Edition oraz, naturalnie, najlepsze tytuły z gatunku shooterów, w tym trylogię Bioshock, serię gier Gears of War, a także Perfect Dark Zero, Borderlands, Mad Max, Saints Row i wiele innych.

Źródło: Microsoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.