Xbox Game Pass – Bleeding Edge debiutuje z “prezentem”, abonament Ultimate za 4 zł

Microsoft, wydawca gier Xbox Game Studios, informuje o premierze „Bleeding Edge” na konsolach Xbox One, PC z Windows 10 oraz Steam. Gra debiutuje w abonamencie Xbox Game Pass na konsolach i PC.

Bleeding Edge to gra online z gatunku brawlerów oparta o mechanikę dynamicznych potyczek w formacie 4v4, nastawiona na współpracę i grę zespołową. Kooperacyjnego charakteru najlepiej doświadczyć można w drużynie.

Bleeding Edge w ramach programu Xbox Play Anywhere wspiera rozgrywkę pomiędzy konsolami Xbox One i PC z Windows 10, jak również na platformie Steam, a dodatkowo wspierać będzie funkcję cross-save pomiędzy trzema platformami.

Gra została stworzona przez studio Ninja Theory, będące również producentem gier DmC: Devil May Cry i Hellblade: Senua’s Sacrifice, jak również przygotowywanej na konsolę następnej generacji Xbox Series X gry Hellblade 2: Senua’s Saga

Dodatkowo, z okazji premiery, abonenci Xbox Game Pass, którzy zagrają w Bleeding Edge w tygodniu premierowym do 31 marca 2020, otrzymają pakiet Punk Pack zawierający ekskluzywne dodatki do gry:

  • Skórka wojownika Punk Rock Niđhöggr
  • Skórka wojownika Butterpunk Buttercup
  • Skórka wojownika Outrider ZeroCool
  • Latająca deska Rioter’a
  • Pakiet naklejek Make Your Mark w grze
  • 3 bonusowe zaczepki

Kto chce zaopatrzyć się w Xbox Game Pass Ultimate, może kupić subskrypcję na miesiąc w promocji, płacąc jedynie 4 zł.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.