Xbox Game Pass maj 2019 z Wolfenstein II. Oto lista ujawnionych gier

Microsoft przedstawia pierwsze gry, które zawitają w Xbox Game Pass maj 2019. Dostaniemy m.in. Wolfenstein II: The New Colossus.

Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach). Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS.

W majowej aktualizacji oferty abonamentu udostępnione zostaną:

  • Wolfenstein II: The New Colossus (gra dostępna od 2 maja)
  • Wargroove (gra dostępna od 2 maja)
  • Surviving Mars (gra dostępna od 9 maja)
  • Tacoma (gra dostępna od 9 maja)
  • Black Desert (gra dostępna od 9 maja)
  • For The King (gra dostępna od 10 maja)
  • The Surge (gra dostępna od 16 maja)
  • LEGO Batman 3 (gra dostępna od 16 maja)
Xbox Game Pass maj 2019

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider i Fallout, czy DOOM, autorstwa legendarnego studia id Software. Microsoft wprowadził również do abonamentu wydawnictwa własne, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami, jak Forza Horizon 4 czy Crackdown 3, oraz zaplanowane na 2019 r Gears of War 5. Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart, który umożliwia szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: