Xbox Game Pass lipiec 2019 z nowymi grami na PC i konsolę

Microsoft przedstawia pierwsze gry, które trafią do Xbox Game Pass lipiec 2019. Ponadto firma informuje o trwającej wciąż promocji na abonament Ultimate, który kupimy w tym miejscu za 4 zł.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami (korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach). Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

W lipcowej aktualizacji oferty abonamentu udostępnione zostaną:

  • Śródziemie: Cień Wojny (gra dostępna na konsolę i PC od 4 lipca)
  • My Time at Portia(gra dostępna na konsolę i PC od 4 lipca)
  • Undertale (gra dostępna na PC od 4 lipca)
  • Dead Rising 4 (gra dostępna na konsolę i PC od 11 lipca)
  • Blazing Thrones (gra dostępna na konsolę i PC od 11 lipca)
  • LEGO City Undercover (gra dostępna na konsolę od 11 lipca)
  • Timespinner (gra dostępna na PC od 11 lipca)
  • Unavowed (gra dostępna na PC od 11 lipca)

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.