Xbox Game Pass lipiec 2019. Resident Evil 4, Metal Gear Solid 5 i więcej

Microsoft informuje o rozszerzeniu katalogu gier Xbox Game Pass o nowe tytuły. W ramach wyprzedaży Super Game Sale udostępniono również promocyjną ofertę zakupu abonamentu Ultimate na 3 miesiące, dostępnego w cenie 1 miesiąca.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami (korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach). Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

Xbox Game Pass lipiec 2019 – aktualizacja – nowe gry:

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (na Xbox One od 18 lipca)
  • Resident Evil 4 (na Xbox One od 25 lipca)
  • Killer Instinct: Definitive Edition (na Xbox One i PC od 25 lipca)
  • The Banner Saga 3 (na Xbox One i PC od 18 lipca)
  • Night Call (na Xbox One i PC od 17 lipca)
  • For the King (na Xbox One i PC od 25 lipca)

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.