Xbox Game Pass logo - mężczyzna śpiewa w klubie do karaoke

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Śpiewaj z Microsoftem o Xbox Game Pass i 27 zapowiedzianych grach

Dziś jest bez wątpienia dobry dzień dla pracowników z działu marketingu Microsoftu. W humorystyczny sposób zareklamowali usługę Xbox Game Pass. Kto ma ochotę na małe karaoke?

„Zróbmy muzyczne wideo, w którego tle leci chwytliwy dżingiel o Xbox Game Pass. Dorzućmy napisy, aby powstało karaoke. Wrzućmy tam masę kadrów z nadchodzących do abonamentu gier.” – tak pewnie brzmiały słowa osoby, która dostała tytuł pracownika miesiąca w firmie „zielonych”. Po prostu musicie to zobaczyć, odsłuchać i może nawet zaśpiewać. Nie przedłużając, enjoy!

Nie wiem jak Wy, ale ja podczas oglądania tego arcydzieła wielokrotnie się zaśmiałem. Mam nadzieję, że więcej tego typu materiałów zobaczę w przyszłości, ponieważ naprawdę „zrobiły mi dzień”. Co sądzicie o tego typu inicjatywach? Są jeszcze w dobrym guście, a może to już tak zwany „cringe”?

Czasem odnoszę wrażenie, że nie tylko praca na Planecie Gracza może być spełnieniem marzeń. Pewnie to samo mogą powiedzieć marketerzy giganta z Redmond i nie piszę tego tylko na podstawie powyższego filmu. Dziś do social mediów Microsoftu trafiło też inne nagranie, które spowodowało ogromny uśmiech na mojej twarzy. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule. Pozytywny nastrój gwarantowany!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się