W Xbox Game Pass pojawi się gra dla fanów uciekania

Xbox Game Pass - logo
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Lubicie escape roomy? Jeśli tak, wkrótce do Xbox Game Pass trafi gra, która może przypaść Wam do gustu. Miłośnicy zagadek i zamkniętych na trzy spusty pomieszczeń będą zadowoleni.

Zapowiedziano Escape Academy – tytuł od studia Coin Crew Games, który ma sporo do zaoferowania miłośnikom ucieczki. W grze wcielamy się w ucznia rzeczonej akademii, który trenuje, aby zostań najlepszym uciekinierem. Naszym głównym zadaniem jest oczywiście uciekanie z zamkniętych pomieszczeń, co niekiedy będzie wymagało rozwiązania bardzo wymyślnych zagadek. Co ciekawe, za zaprojektowanie pokojów odpowiadają eksperci od prawdziwych escape roomów. Oby miało to faktyczny wpływ na jakość obecnych w grze łamigłówek.

Poniżej znajdziecie zwiastun gry. Przybliży on Wam rozgrywkę, a także pozwoli zapoznać się z paroma postaciami, które spotkacie w trakcie „nauki” w Escape Academy.

Gra zadebiutuje w chwili premiery w Xbox Game Pass. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo. Dokładny termin debiutu powinien zostać ujawniony w ciągu paru najbliższych miesięcy. Miejmy nadzieję, że nie poczekamy zbyt długo.

Escape Academy trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie