Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Xbox Game Pass czerwiec 2020 z Wiedźmińskimi Opowieściami

Microsoft ujawnia część gier, jakie znajdziemy w ofercie Xbox Game Pass czerwiec 2020. Jest naprawdę nieźle.

Amerykanie opublikowali listę gier, które stopniowo mają pojawiać się w Xbox Game Pass do 18 czerwca.

Xbox Game Pass czerwiec 2020 – nowe gry

 • Battlefleet Gothic Armada 2 (PC) – 11 czerwca
 • Battletech (PC) –  11 czerwca
 • Dungeon of the Endless (Xbox One + PC) – 11 czerwca
 • Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 ReMix (Xbox One) – 11 czerwca
 • Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (Xbox One) – 11 czerwca
 • No Man’s Sky (Xbox One + PC) – 11 czerwca
 • Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści / Thronebreaker (Xbox One) – 11 czerwca
 • Bard’s Tale Remastered and Resnarkled (Xbox One + PC) – 18 czerwca

Xbox Game Pass czerwiec 2020 – dodatki

 • eFootball PES 2020 Euros DLC (Xbox One) – 11 czerwca
 • The Elder Scrolls Online: Morrowind (Xbox One) – 11 czerwca
 • Pre-install Grounded (Xbox Game Preview / Xbox One + PC) – 16 czerwca
Xbox Game Pass

Przypominamy, że Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami*. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Wiedźmin, Grand Theft Auto, Mortal Kombat, Tomb Raider czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS. Microsoft uruchomił również program dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate Perks. Dzięki członkostwu gracze, poza dostępem do gier na konsolach Xbox One i komputerach PC z Windows 10, otrzymywać będą regularnie bezpłatne dodatki do gier, zawartość oraz liczne bonusy. Nowe Korzyści będą ogłaszane wraz z aktualizacjami katalogu gier Xbox Game Pass. Użytkownicy nie muszą rejestrować się do programu – wszyscy aktywni subskrybenci usługi znajdą swoje dodatki w zakładce Xbox Game Pass na konsolach Xbox One, w aplikacji Xbox na Windows 10 oraz w aplikacji mobilnej Xbox Game Pass na Android i iOS.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się