Najpierw promocja za 1 zł, a teraz 10 nowych gier

Usługa wciąż się rozrasta.

Wczoraj pisaliśmy o niezłej promocji Microsoftu, w ramach której miesięczny abonament Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass kupimy po 1 zł. Takie ceny obowiązują jeszcze przez 15 dni, do 5 stycznia 2018 roku. W standardowej cenie za każdy z abonamentów płacimy po 29 zł, więc można zaoszczędzić w ramach trwającej promocji 56 zł. Teraz Microsoft informuje, że usługa rozrośnie się wkrótce o 10 gier!

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier cyfrowych na konsoli Xbox One, oraz tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, w ramach jednego abonamentu. Abonament Xbox Game Pass można kupić w cenie 29 zł miesięcznie na stronie xbox.com/game-pass, lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i kart przedpłaconych, dostępnych w sklepach stacjonarnych. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego. Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach).

Od 1 stycznia katalog zostanie rozszerzony o aż 10 nowych gier, wśrod nich:

  • Injustice: Gods Among Us
  • Devil May Cry 4: Special Edition
  • NBA Playgrounds
  • Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
  • Deadlight: Director’s Cut
  • WRC 5: World Rally Championship
  • Bayonetta
  • Fuzion Frenzy
  • Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection
  • Tecmo Bowl Throwback

Jedną z kluczowych korzyści abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez martwienia się o strumieniowanie danych, przepustowość łącza lub połączenie sieciowe. Każdego miesiąca do usługi dodawane będą nowe pozycje, zastępując wcześniej dostępne gry, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, będzi można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi.

W usłudze Xbox Game Pass udostępnione zostaną tytuły najbardziej uznanych światowych wydawców, takich jak 2K Games, 505 Games, Bandai Namco, Capcom, Codemasters, Deep Silver, Focus Home Interactive, SEGA, SNK Corporation, THQ Nordic GmbH, Warner Bros. Interactive Entertainment i Microsoft Studios. Wśród gier dostępnych na premierę nowej usługi wiosną tego roku znajdą się ulubione pozycje fanów Xbox, w tym m.in. Halo 5: Guardians. Usługa Xbox Game Pass obejmie tytuły wybrane dla rodzin i młodszych graczy, takie jak LEGO Batman, Banjo-Kazooie i Viva Pinata, gry retro i klasyki w rodzaju Mega Man Legacy Collection, Streets of Rage i Pac-Man Championship Edition oraz, naturalnie, najlepsze tytuły z gatunku shooterów, w tym trylogię Bioshock, serię gier Gears of War, a także Perfect Dark Zero, Borderlands, Mad Max, Saints Row i wiele innych.

Źródło: Microsoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.