Wyprzedaż gier na GOG.com na św. Patryka. Ponad 300 tytułów taniej!

Polska platforma rusza z promocjami z okazji dnia św. Patryka. Wyprzedaż gier na GOG.com tym razem na bogato i z cenami ściętymi nawet o 90 procent.

Na GOG.com rozpoczyna się Wyprzedaż na św. Patryka, która potrwa przez cały tydzień. W koszyku z promocjami ponad 300 gier z rabatem nawet do 90%, a do tego magiczne kapelusze skrzatów z grami niespodziankami.

8 premier w nowym tygodniu. Mocny marzec dla graczy

W tym tygodniu wszyscy jesteśmy Irlandczykami, a więc warto się nieco zabawić i sprawdzić, co GOG-owe skrzaty ukryływ swoich magicznych kapeluszach! Każdy kapelusz za 9,99 zł zawiera grę niespodziankę, której jeszcze nie posiadasz – to doskonały sposób na poszerzenie horyzontów i spróbowanie czegoś nowego. Co więcej, każda gra niespodzianka jest dostępna w sprzedaży za cenę wyższą niż cena kapelusza, a więc każdy otwarty kapelusz jest świetną okazją! – czytamy w komunikacie od GOG.com.

Jeśli nie zamierzasz polegać na niespodziankach serwowanych przez skrzaty, to koniecznie sprawdź ponad 300 gier z rabatami sięgającymi 90%. W ofercie ponadczasowe klasyki, a także nieco nowsze gry, takie jak Little Nightmares (-50%), Ys SEVEN (-25%), ABZU (-50%), Vampire: The Masquerade – Bloodlines (-75%), Pillars of Eternity: Hero Edition (-40%), STAR WARS: Knights of the Old Republic II (nawet do -75%), Yooka-Laylee (-66%) i wiele innych.

Wyprzedaż na św. Patryka na GOG.com trwa do 19 marca, godz. 23:59.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: