Wyprzedaż Back to School i ponad 250 okazji na GOG.COM

Podczas wyprzedaży Back to School znajdziesz na GOG.COM ponad 250 okazji z rabatami do 90%, w tym klasyki, hity na czasie i wybitne produkcje niezależne, oczywiście bez DRM. Wyprzedaż potrwa do 6 września, do godziny 15:00.

Może masz ochotę odświeżyć sztukę polowania na potwory z profesorem Geraltem z Rivii w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku (-70%) albo podszlifować żeglarstwo w Pillars of Eternity II: Deadfire – Obsidian Edition (-60%)? Nie zapomnij też o lekcjach jazdy konnej i kowalstwa w Kingdom Come: Deliverance (-40%).

Na wyprzedaży Back to School nie mogło zabraknąć tytułów, które dołączają do katalogu GOG.COM bez DRM. Tym razem jest to wybitne połączenie strategii i tower defense They Are Billions (-20%) oraz Cooking Simulator (-15%) i Thief Simulator (-33%)!

Nie przegap też innych tytułów, wśród których z pewnością znajdziesz idealne okazje dla siebie, w tym: Hellblade: Senua’s Sacrifice (-50%), The Surge (-70%), Vampyr (-60%), Darkest Dungeon (-70%), PC Building Simulator (-33%), ATOM RPG: Post-apocalyptic indie game (-30%), Foundation (-15%), Dragon’s Dogma: Dark Arisen (-70%), Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (-50%) czy Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition (-40%).

Wyprzedaż Back to School potrwa na GOG.COM do 6 września, do godziny 15:00.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: