Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Nowy film na Netflix z Julią Wieniawą

Produkcję Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, obejrzymy jeszcze w tym roku.

Pełnometrażowe, polskie widowisko trafi na ekrany po świętach, dnia 28 grudnia. Na ekranie zobaczymy wspomnianą: Julię Wieniawę, Nikodema Rozbickiego, Adama Grafa czy Monikę Krzywkowską. Reżyserem został Jan Belci, odpowiedzialny za Planetę Singli. Film, którego scenariusz koncentrował się wokół facetów flirtujących w sieci i szukających tam ideału.

Na platformie Netflix film został zaklasyfikowany do kategorii: mrocznych komedii, dramatów i produkcji dedykowanych nastolatkom. Fabuła skupiać się będzie wokół imprezy noworocznej paczki przyjaciół. Nie zabraknie na niej alkoholu, seksu, oświadczyn ale i zabaw bronią palną. W trakcie zabawy wychodzą na jaw sekrety, które ostatecznie doprowadzają do druzgocącego finału. Twórcy przygotowali również zwiastun, który sugeruje czego możemy się spodziewać po filmie.

Zainteresował Was trailer, czy może stronicie od polskich produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się