Wonder Woman 1984. Screen Junkies przygotowało „szczery zwiastun” filmu

0 komentarzy

Znany z nietuzinkowego poczucie humoru kanał Screen Junkies, postanowił wziąć na ruszt film „Wonder Woman 1984”.

Jeśli chcecie poprawić sobie samopoczucie, zdecydowanie rekomendujemy obejrzenie znajdującego się poniżej materiału video. Screen Junkies to kanał na YouTube ale również internetowy magazyn filmowy. Redaktorzy koncentrują się wokół tematów związanych z kinem i telewizją. Ich seria Honest Trailers zadebiutowała w lutym 2012 roku i cieszy się ogromną popularnością po dziś dzień. Filmiki koncentrują się wokół zabawnego zobrazowania dzieł popkultury, dostało się m.in. serialowi Wiedźmin i grze Cyberpunk 2077. Głos w materiałach podkłada Jon Bailey.

Produkcja Wonder Woman 1984 zebrała bardzo zróżnicowane noty. Widowisko krytykowane jest za zbyt długi wątek romantyczny, kiepski scenariusz, niesatysfakcjonujące efekty specjalne i slapstickowe żarty. Nic więc dziwnego, że pozycja nie zdobyła uznania wśród wszystkich miłośników uniwersum DC.

Kinowa wersja produkcji pierwotnie została zaplanowana na dzień 22 stycznia 2021 roku. Niemniej przedłużenie obostrzeń w naszym kraju wydłuży okres oczekiwania na otwarcie kin.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się