Czegoś takiego jeszcze nie było. Fenomenalny zwiastun nowych “Wojowniczych Żółwi Ninja”

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos na genialnym zwiastunie
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

To naprawdę wyjątkowe i sensowne podejście do kultowej marki superbohaterów ze ścieków. “Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos” na zwiastunie.

Polskie tłumaczenie być może jednak nie oddaje pełnej esencji angielskiego tytułu serii z żółwiami-superbohaterami. W “Teenage Mutant Ninja Turtles” znajdziemy bowiem słowo “teenage”, którego w większości dzieł tej marki było pomijane. Wiecie, TMNT to docelowo nastolatkowie, ale za bardzo nigdy nie było tego po nich widać. Możemy więc cofnąć się jeszcze bardziej, do czasów ich dzieciństwa. W efekcie otrzymamy właśnie “Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos”.

Nowy film w reżyserii Jeffa Rowe, za który odpowiada również Seth Rogen w roli producenta, wygląda… przecudownie. Polecam samemu obejrzeć zaprezentowany niedawno zwiastun, który kusi naprawdę ciekawą i piękną wizją artystyczną. Reżyser stwierdził, że całość inspirowana jest ręcznymi bazgrołami z zeszytów szkolnych i w zasadzie ciężko się z nim nie zgodzić. W takim wydaniu TMNT jeszcze nigdy nie dostaliśmy. Styl trochę kojarzy się także z fenomenalnym “Spider-Man: Uniwersum”, które w zasadzie wyniosło animację na nowy poziom.

W obsadzie znalazło się wiele gwiazd: Seth Rogen, Jackie Chan, John Cena, Paul Rudd, Maya Rudolph czy Ice Cube to tylko parę pierwszych lepszych przykładów. Na szczególną uwagę zasługuje jednak fakt, że w rolę tytułowych wojowniczych żółwi wcielają się mniej znani, dziecięcy aktorzy. Wygląda więc na to, że dostaniemy kolejny raz znanych bohaterów, ale pokazanych od zupełnie innej strony. “Zmutowany Chaos” trafi do kin 4 sierpnia 2023 roku 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie