Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowy serial w świecie Wiedźmina. Witcher: Blood Origin pojawi się na Netflix

W Witcher: Blood Origin główna rola nie przypadanie Geraltowi z Rivii.

Scenariusz ma koncentrować się wokół losów dwóch protagonistek, Eile „The Lark” Lithe (elfka) i Księżniczki Merwyn (przedstawicielka rasy ludzkiej). Pogłoski sugerują, że pierwsza z bohaterek ma być umięśniona. Można się więc spodziewać, że Elie będzie wprawną wojowniczką. Zdjęcia zaplanowane są na okres między majem a grudniem 2021 roku.

Oś fabularną ma stanowić konflikt między elfami (jedną ze starszych ras) a ludźmi. W serii mają też zostać przedstawione wydarzenia, które doprowadziły do koniunkcji sfer, dowiemy się także więcej o pochodzeniu pierwszego Wiedźmina. Akcja fabuły toczyć się będzie 1200 lat przed wydarzeniami znanymi z sagi.

Za serial Witcher: Blood Origin ma odpowiadać Declan de Barra oraz Lauren S. Hissrich. Producentami wykonawczymi zostaną Jason Brown, Sean Daniel a także Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko. Konsultantem merytorycznym będzie Andrzej Sapkowski. Przewiduje się, że premiera będzie miała miejsce najwcześniej w 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się