Wiedźmińskich wiadomości ciąg dalszy. Grafika PC kontra konsole, długość rozgrywki i wiele innych!

Wcześniejsze doniesienia na temat grafiki nabierają nowego kształtu. Gra będzie wyglądać lepiej na konsolach niż wcześniej planowano?

Na Twitterze pojawił się ogromny wątek dotyczący Wiedźmina 3, w którym jeden z pracowników studia, czyli Damien Monnier wyjawia sporo nowych szczegółów. Po pierwsze dowiadujemy się, że przejście całej gry na 100 procent (wszystkie dodatkowe zadania) zajmie około 200 godzin. To naprawdę sporo!

Ponadto twórcy zaznaczają, że gra w wersji  na PlayStation 4 ma wyglądać tak jak na PC z ustawieniami high. To coś nowego, ponieważ do tej pory mówiło się, że gra na konsole najnowszej generacji wygląda mniej więcej jak na minimalnych ustawieniach na komputerach osobistych.


Dodatkowo dowiadujemy się, że wersja na Xboksa One ma się różnić od tej z PlayStation 4 wyłącznie rozdzielczością (1080p w przypadku konsoli Sony oraz 900p dla Microsoftu). Co ciekawe, Damien Monnier zaznaczył, że w grę lepiej zagrać na Xboksie One niż na komputerze z ustawieniami minimalnymi.

Jeśli z kolei nie graliście w poprzednie części, to niestety na konsole najnowszej generacji nie ukaże się pierwsza i druga część Wiedźmina. Przynajmniej twórcy nie myślą o niej do momentu, aż nie wydadzą trójki. Jednak do Wiedźmina 3 zostało wprowadzonych mnóstwo dodatkowych rzeczy, które przybliżą graczom w prosty sposób poprzednie wątki fabularne. Przeprowadzone zostały na graczach testy, które wykazały, że Ci, którzy nie grali w poprzednie części, po zapoznaniu się z trójką poznali najważniejsze części historii z poprzednich odsłon.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

27 Shares
Share26
+11
Tweet