Serial Wiedźmin. Fantastyczne scenerie na nowych zdjęciach

0 komentarzy

Na fotografiach zobaczycie także nowych bohaterów drugiego sezonu. Serial Wiedźmin znów oczaruje widzów?

Zdjęcia, które możecie podziwiać, wykonywane były na terenie opactwa Fountains (Fountains Abbey). Lokacja wygląda malowniczo, a uwieczniony klasztor (pochodzący z XII wieku), tylko dodaje całości magii. Pogłoski sugerują, że w tym miejscu może odbyć się posiedzenie przedstawicieli różnych frakcji zamieszkujących uniwersum.

Na kadrach spostrzeżecie znanych bohaterów: Yennfer, Sabrinę, Stregobora i Tissaię. W oczy rzuca się również zmiana wyglądu Cahira. Nilfgaardzki graf zapuścił brodę i co ciekawe paraduje w kurtce bez koszuli. Nie zabrakło również aktorki Ziny Wheater, która ma odegrać postać, dotychczas nie występującą w serialu.

Przypominamy, że premiera drugiego sezonu, zaplanowana jest na rok 2021. Chociaż pierwotnie serial miał do nas zawitać jeszcze w grudniu bieżącego roku. Jednak z powodu koronawirusa prace musiały zostać wstrzymane. Wiedźmina można obejrzeć na platformie VOD Netflix.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się