Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin. Fantastyczne scenerie na nowych zdjęciach

Na fotografiach zobaczycie także nowych bohaterów drugiego sezonu. Serial Wiedźmin znów oczaruje widzów?

Zdjęcia, które możecie podziwiać, wykonywane były na terenie opactwa Fountains (Fountains Abbey). Lokacja wygląda malowniczo, a uwieczniony klasztor (pochodzący z XII wieku), tylko dodaje całości magii. Pogłoski sugerują, że w tym miejscu może odbyć się posiedzenie przedstawicieli różnych frakcji zamieszkujących uniwersum.

Na kadrach spostrzeżecie znanych bohaterów: Yennfer, Sabrinę, Stregobora i Tissaię. W oczy rzuca się również zmiana wyglądu Cahira. Nilfgaardzki graf zapuścił brodę i co ciekawe paraduje w kurtce bez koszuli. Nie zabrakło również aktorki Ziny Wheater, która ma odegrać postać, dotychczas nie występującą w serialu.

Przypominamy, że premiera drugiego sezonu, zaplanowana jest na rok 2021. Chociaż pierwotnie serial miał do nas zawitać jeszcze w grudniu bieżącego roku. Jednak z powodu koronawirusa prace musiały zostać wstrzymane. Wiedźmina można obejrzeć na platformie VOD Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się