Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wiedźmin RPG z premierą w sierpniu tego roku!

Świetna wiadomość dla fanów uniwersum.

Firma R. Talsorian Games ukończyła prace nad The Witcher Role-Playing Game – papierową wersją Wiedźmina, osadzoną w popularnym świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Grę będzie można kupić od 2 sierpnia, ale na początku tylko na specjalnej imprezie GenCon w Ameryce Północnej (wydarzenie dla fanów gier planszowych i fabularnych).

Trzy dni później grę będzie można zakupić poprzez serwis DriveThruRPG. Niestety na polską wersję poczekamy maksymalnie do roku. Tyle czasu firma Copernicus Corporation potrzebuje na przetłumaczenie produkcji.

Jak to na fabularne RPG przystało, w grze otrzymamy możliwość wyboru bohatera. Dostępne będą 4 rasy i 9 klas postaci. Oprócz rasy wiedźmina, gracze wcielą się w ludzi, elfy lub krasnoludy. Nie zabraknie oczywiście tego co w świecie Wiedźmina najważniejsze, różnego rodzaju czarów, broni i stworów.

Do tej pory ujawniona została tylko jedna grafika, którą prezentujemy poniżej. Ciekawe, jak gra będzie się prezentować w ostatecznym kształcie.

The Witcher RPG

Nowy Wiedźmin RPG

Nowy Wiedźmin RPG po polskiej premierze powinien zdobyć sporo zwolenników w naszym kraju. W końcu Polska to jego ojczyzna. Mamy nadzieję, że sam system okaże się interesujący i zachęci fanów serii do zakupu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%