Wiedźmin – Netflix pokazuje oficjalny plakat z pierwszego sezonu serialu

Wiedźmin debiutuje już za miesiąc. Netflix nie daje nam o tym zapomnieć. Teraz platforma publikuje oficjalny plakat pierwszego sezonu serii.

O dacie premiery serialu Wiedźmin słyszał już chyba każdy. W razie gdyby wieść nie dotarła jeszcze do wszystkich, serial debiutuje już za miesiąc (dokładnie 20 grudnia). Świetnie przypomina nam o tym Netflix, który w ostatnim czasie co chwilę bombarduje media coraz to nowymi informacjami na temat Wiedźmina. Teraz pojawia się oficjalny plakat pierwszego sezonu serii. Z plakatu zerkają na nas Geralt, Yennefer i Ciri, czyli główni bohaterowie cyklu. Zagrają ich aktorzy Henry Cavill (Geralt), Freya Allan (Ciri) i Anyi Chalotra (Yennefer). Na dole widnieje hasło premierowego sezonu i data jego premiery.

Na temat dzieła wiadomo już dużo. Interesującym jest chociażby fakt, że ma ono eksplorować historie żeńskich postaci w większym stopniu, niż robi to twórczość Andrzeja Sapkowskiego. Niedawno producentka Lauren S. Hissrich zdradziła także parę innych informacji na temat fabuły serialu. Pisaliśmy chociażby o tym, jak będzie zaczynała się opowieść i ile lat będzie miał Geralt na jej początku. Niedawno opublikowano także klimatyczne zdjęcia z produkcji pierwszego sezonu – obejrzycie je klikając pod ten adres.

20 grudnia zostaną udostępnione wszystkie odcinki pierwszej części cyklu, a będzie ich osiem. Cały serial ma składać się z siedmiu sezonów – na tyle części Lauren S. Hissrich rozplanowała jego fabułę. Choć sezon pierwszy nie miał jeszcze premiery, twórcy zapowiedzieli już oficjalnie kolejną część serii.