Wiedźmin – Książki vs Gra vs Serial Netflix’a. Wygląd postaci – porównanie

Wiedźmin – Książki vs Gra vs Serial Netflix’a. Wygląd postaci – porównanie
Newsy PC PS4 XOne

Henry Cavill nie nadaje się na Geralta – gdzie dwa miecze i czemu taki brzydki medalion? A co z Yennefer i Triss? Gorsze niż w grach! Zaraz po ujawnieniu obsady serialu Wiedźmin od Netflix’a, takie komentarze były na porządku dziennym. Teraz, po premierze serialu, macie pewnie wyrobione własne zdanie, czy ktoś nie pasuje, czy jednak pasuje do danej roli. Jeśli jesteście jednak ciekawi, jak gry i serial mają się do książek Andrzeja Sapkowskiego, zerknijcie na poniższe porównanie.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 przygotował naprawdę fajne porównanie wizerunku postaci wiedźmińskiego uniwersum. Jak zaznacza, wokół obsady najnowszego serialu Netflixa narodziło się mnóstwo kontrowersji, zatem pora sprawdzić, czy mają one uzasadnianie w zestawieniu z książkowymi opisami wyglądu postaci. Porównanie obejmuje kilka głównych person, jak Geralt, Ciri, Yennefer, Triss, Jaskier, Fringilla oraz Myszowór.

W porównaniu tym użyłem cytatów z książek, które w bezpośredni sposób opisują fizyczność bohaterów. Kwestie ich usposobienia pozostawiłem nietkniętą – podkreśla autor porównania.

Zapraszamy zatem do oglądania i dyskusji – czy Waszym zdaniem serial jest bardziej wierny książkowym oryginałom? Czy jednak to CD Projekt RED dokładniej trzymało się źródła?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie