“Wiedźmin. Kompendium o świecie gier”. Chcesz wiedzieć więcej?

Prawdziwa gratka dla fanów Białego Wilka. CD Projekt RED prezentuje opasłe tomisko, które pozwoli uzupełnić wiedzę o uniwersum Wiedźmina.

Książka Wiedźmin. Kompendium o świecie gier trafi do sprzedaży w dniu premiery Dzikiego Gonu, czyli 19 maja tego roku. Jeśli chcecie, możecie już jednak składać zamówienia przedpremierowe na ten piękny tom, który zostanie wydany w twardej oprawie. Do przejrzenia dostaniemy 173 strony, wypchane po brzegi wiedźmińskimi informacjami. Cena za taką wiedzę? 70 złotych.


W sieci pojawiła się prezentacja tomu Wiedźmin. Kompendium o świecie gier, którą zamieszczamy poniżej. Zanim do niej przejdziecie, przeczytajcie, jak autorzy książki zachęcają do jej kupna i zobaczcie okładkę:

Zanurkuj w głąb świata łowców, potworów, w którym główni bohaterowie zabiorą Cię w podróż po fascynującej krainie fantasy, jaką jest świat Wiedźmina. Ten wspaniały, ilustrowany przewodnik po grze, zawiera dogłębną wiedzę o lokalizacjach, morderczych bestiach, które je zamieszkują, oraz zabójczej broni, która pozwoli Ci je zgładzić. Jest to książka, która powstała na bazie gier Wiedźmin, swoista zgrafizowana kronika przygód Wiedźmina Geralta.

Wiedźmin. Kompendium o świecie gier
Wiedźmin. Kompendium o świecie gier

Skusicie się?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

17 Shares
Share17
+1
Tweet