Wiedźmin i Płotka. Netflix pokazuje rumaka Geralta

Wiedźmin bez Płotki jak studnia bez wody. Netflix pokazuje kolejne zdjęcie z serialu, a my wciąż czekamy na zwiastun.

Jeszcze w tym tygodniu powinniśmy zobaczyć trailer serialu Wiedźmin od Netflix, lecz zanim do tego dojdzie, musimy zadowolić się nowym zdjęciem. Fotka przedstawia Geralta na Płotce, która jest wiernym towarzyszem Białego Wilka.

To jednak dopiero przedsmak przed piątkiem, bo właśnie wtedy (19 lipca), do sieci powinien trafić oczekiwany trailer.

Wiedźmin – Netflix

Wiedźmin od Netflix – trailer serialu 19 lipca

Netflix ujawnił niedawno, że pojawi się na San Diego Comic Con. Na 19 lipca zaplanowano panel serialu z udziałem aktorów (Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan) oraz showrunnerki serialu (Lauren S. Hissrich). To właśnie wtedy mamy ujrzeć oficjalną zapowiedź, czyli trailer. Zapewne tego samego dnia filmik wyląduje w sieci i każdy będzie mógł przekonać się osobiście, jak prezentuje się serialowy Wiedźmin w ruchu.

Przedstawiono również nowy opis serialu:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Data premiery serialu Wiedźmin nie została oficjalnie podana, lecz według przecieków, wszystkie osiem odcinków zobaczymy 20 grudnia 2019 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: