Wiedźmin – Driady z Brokilonu prezentują swoje wdzięki

0 komentarzy

Wiedźmin to również driady, a jak driady, to i cosplay. Tym razem bardzo udany.

Oficjalny profil Wiedźmina w serwisie Facebook wypatrzył świetny cosplay z driadami, które są zwane również dziwożonami. To mieszkanki i strażniczki Brokilonu – jak czytamy na wiedzmin.fandom.com – znane z niesamowitych umiejętności łuczniczych (potrafią z 200 kroków zastrzelić człowieka) oraz swojej miłości do drzew, lasu i muzyki.

Driady wyglądają jak  piękne młode dziewczyny. Ubierają się w stroje maskujące oraz smarują się różnymi maściami, aby jak najsłabiej było je widać. Potrafią kształtować drzewa przy pomocy woli oraz bezszelestne poruszać się po każdym podłożu. Nie ma driad męskich, zatem by się rozmnożyć, driady szukają samców wśród ludzi bądź elfów. Zdarza się również, że wychowują normalne ludzkie dzieci na driady, lecz te noszą dostrzegalne ślady „człowieczeństwa”. Podaje się im Wodę Brokilonu, żeby nie pamiętały swojej przeszłości.

Wiedźmin – Driady z Brokilonu – cosplay

W driady z przedstawionego cosplay’u wcieliły się: Elena Samko Cosplay, Olga Pipopolam oraz Kseniya Rogutenok. Jeśli chcecie zobaczyć więcej świetnych cosplay’ów, tutaj znajdziecie istną skarbnice najlepszych kreacji.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się