Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – Yennefer w mroczniejszej wersji już dostępna

Jeśli sądzicie, że Yennefer zdecydowanie najlepiej jest w czerni, pobierajcie najnowszego moda do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon, który odmieni strój czarodziejki.

Co jakiś czas staramy się Wam podrzucać ciekawe mody do Wiedźmin 3 Dziki Gon. Tym razem prezentujemy małą odmianę Yennefer, która otrzymała mroczną wersję swojego podstawowego stroju.

Moder posługujący się pseudonimem Zinnnnnn przedstawia moda Lore friendly black and white dress for Yennefer. Występuje on w kilku wersjach, lecz wszystko sprowadza się do tego, by skąpać czarodziejkę w czerni, przeplatanej w niektórych wersjach moda białymi motywami. Zinnnnnn – by dopełnić swoją wizję Yennefer – proponuje zainstalować kilka innych modów zmieniających np. twarz czy włosy bohaterki.

Jeśli podoba się Wam taka wersja Yennefer, pobierzecie moda z tej strony, gdzie autor programu podał również linki do modów wspomagających odmianę czarodziejki.

Wiedźmin 3 – Yennefer – mody

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%