Wiedźmin 3 w wersji GOTY. Będzie patch? Wszystko na płytach? Co z save’ami na PS4? Oto odpowiedzi

Wiedźmin 3 w wersji GOTY. Będzie patch? Wszystko na płytach? Co z save’ami na PS4? Oto odpowiedzi
Newsy PC PS4 XOne

Gracze czekają z niecierpliwością i zadają pytania.

Wczoraj poznaliśmy datę premiery Wiedźmina 3 w Edycji Gry Roku (GOTY), polski deweloper przedstawił również pełną zawartość nowego wydania, pokazał trailer oraz okładki. Wszystko przypominamy poniżej i przechodzimy do kolejnych szczegółów związanych z oczekiwanym pakietem.

Marcin Momot ujawnił na wiedźmińskim forum, że będzie niezbyt duży patch do pobrania w dniu premiery wersji GOTY. Jeszcze nie wiemy, co znajdzie się w aktualizacji. Pełna lista zmian ma zostać opublikowana przed pojawieniem się Edycji Gry Roku.

Dowiedzieliśmy się również, że oprócz patcha gracze nie będą musieli pobierać niczego więcej, ponieważ w pudełeczkach z Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku znajdziemy płyty z całą zawartością, a nie kody, które będą nas uprawniały do pobrania wszystkiego z sieci.

Na koniec nieco gorsza wiadomość dla osób, które rozpoczęły zabawę z Wiedźminem 3 w podstawowej wersji na PlayStation 4 i teraz będą chciały kontynuować rozgrywkę na GOTY. – Konsolowe zapisy nie będą kompatybilne między różnymi wersjami gier (GOTY vs regularne wydanie), ponieważ są one traktowane przez system jako oddzielne produkty. To jest coś, co nie zależy od nas – wyjaśnia Marcin Momot.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOTY – data premiery, zwiastun, zawartość

Jak przekazuje Marcin Momot na wiedźmińskim forum, Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku pojawi się w sprzedaży 30 sierpnia 2016 roku na PC oraz konsolach obecnej generacji: Xbox One i PlayStation 4.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to zbiorcza wersja najczęściej nagradzanej gry 2015. W jej skład wchodzą: Dziki Gon, zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 tytułów Gry Roku, a także dodatki Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, komplet dodatkowej zawartości udostępnionej po premierze, jak również wszystkie wydane dotąd ulepszenia i aktualizacje – tłumaczy przedstawiciel polskiego studia.

Poniżej możecie zobaczyć trailer zapowiadający nadejście Wiedźmina 3 w wersji GOTY. Kto chętny na takie wydanie?

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY
Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie