Triss Merigold igra z ogniem. Wiedźmin 3 kolejny raz inspiracją dla pięknego cosplay’u

Wiedzmin-3-Triss-Merigold-c
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Rozrywka Switch Xbox Series XOne

Zapraszam na kolejny cosplay, który powstał dzięki zauroczeniu grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mam nadzieję, że te kilka zdjęć zauroczy również Ciebie.

Po niedawnym cosplay’u, w którym Triss Merigold zapraszała na gorąca kąpiel w wannie, przyszedł czas na zabawy z ogniem. Wiedźmin 3 to istna skarbnica inspiracji dla wielu modelek.

Wiedźmin 3 – cosplay Triss Merigold

Na poniższych zdjęciach zobaczysz rudowłosą czarodziejkę w jej standardowym stroju, jaki ubierała w Dzikim Gonie. Został on dosyć wiernie odwzorowany, co na pewno zasługuje na uznanie. Jednak to, czym czaruje modelka, to piękne zielone oczy (tak, wiem – soczewki) oraz klimat fotografii z motywem ognia.

W dziewczynę wcieliła się anastasia.nesty, której profil na Instagramie możecie przeglądać pod tym linkiem. A poniżej danie główne tego tekstu!

Triss z Wiedźmina 3 na klimatycznym cosplay’u [9 zdjęć na podstronach]

Kolejne zdjęcia na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie