Wiedźmin 3 – Triss i róża pamięci. Świetny cosplay z historią

Wiedźmin 3 – Triss i róża pamięci. Świetny cosplay z historią
Newsy PC PS4 XOne

Zapraszamy na kolejny udany cosplay inspirowany grą Wiedźmin 3 Dziki Gon. Oto Triss i róża pamięci.

Choć róża pamięci pojawiła się w drugim Wiedźminie, również w trzeciej części gry możemy ją zobaczyć jako przedmiot w jednym z zadań. Ale od początku…

Wiedźmin – Triss – róża pamięci – cosplay

W drugiej części Wiedźmina, kiedy Geralt zabiera Triss do elfich ruin w lesie pod Flotsam, pojawia się krzak róży z kwiatami pamięci. Triss opowiada Białemu Wilkowi legendę Eldana i Cymorila, która mówi, że róże zwiędną, jeśli nie zostaną podlane krwią lub jeśli zostaną sprzedane. Jeśli kwiat zostanie podarowany komuś, kogo się kocha, osoba ta będzie żyła wiecznie. Geralt ma wtedy wybór, czy wręczy różę rudowłosej czarodziejce, czy też nie.

W grze Wiedźmin 3, różę pamięci możemy zobaczyć niezależnie od tego, czy została przekazana Triss, czy nie. Jednak z upływem czasu więdnie, jak każdy inny zerwany kwiat. Można go wziąć ze stolika nocnego Triss w jej splądrowanym mieszkaniu w Novigradzie.

Róża pamięci stała się inspiracją do świetnego cosplay’u z historią, który zobaczycie poniżej. W Triss wcieliła się Lyumos, a za zdjęcia odpowiada KIRA.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej świetnych cosplay’ów, tutaj znajdziecie istną skarbnice najlepszych kreacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie