Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – Triss i róża pamięci. Świetny cosplay z historią

Zapraszamy na kolejny udany cosplay inspirowany grą Wiedźmin 3 Dziki Gon. Oto Triss i róża pamięci.

Choć róża pamięci pojawiła się w drugim Wiedźminie, również w trzeciej części gry możemy ją zobaczyć jako przedmiot w jednym z zadań. Ale od początku…

Wiedźmin – Triss – róża pamięci – cosplay

W drugiej części Wiedźmina, kiedy Geralt zabiera Triss do elfich ruin w lesie pod Flotsam, pojawia się krzak róży z kwiatami pamięci. Triss opowiada Białemu Wilkowi legendę Eldana i Cymorila, która mówi, że róże zwiędną, jeśli nie zostaną podlane krwią lub jeśli zostaną sprzedane. Jeśli kwiat zostanie podarowany komuś, kogo się kocha, osoba ta będzie żyła wiecznie. Geralt ma wtedy wybór, czy wręczy różę rudowłosej czarodziejce, czy też nie.

W grze Wiedźmin 3, różę pamięci możemy zobaczyć niezależnie od tego, czy została przekazana Triss, czy nie. Jednak z upływem czasu więdnie, jak każdy inny zerwany kwiat. Można go wziąć ze stolika nocnego Triss w jej splądrowanym mieszkaniu w Novigradzie.

Róża pamięci stała się inspiracją do świetnego cosplay’u z historią, który zobaczycie poniżej. W Triss wcieliła się Lyumos, a za zdjęcia odpowiada KIRA.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej świetnych cosplay’ów, tutaj znajdziecie istną skarbnice najlepszych kreacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%