Triss w przebieralni. Czarodziejka przymierza suknię z darmowego DLC do Wiedźmina 3 [COSPLAY]

Wiedźmin 3 - Triss Merigold cosplay
Cosplay

W 2015 roku Wiedźmin 3 otrzymał darmowe DLC z alternatywnym strojem dla Triss Merigold. To piękna suknia w barwach zieleni i złota. Jedna z cosplayerek postanowiła ją przymierzyć.

Wiedźmin 3 otrzymał sporo darmowych DLC, wśród których znalazło się trochę nowej garderoby dla bohaterów. Jednym z ubrań była nowa suknia dla Triss – bardzo wykwintna i może nieco niepasująca do rudowłosej czarodziejki. W końcu zależało jej, by nie pokazywać blizny na dekolcie. Deweloperzy z CD Projekt RED postanowili jednak, że dziewczyna może odsłonić więcej i postawili na swoim, prezentując opisywaną kreację.

Nie będziemy jednak przypominać sobie kadrów z gry, lecz pokażemy, jak suknia wygląda w rzeczywistości, na ciele cosplayerki posługującej się pseudonimem StormbornCat. Zwróćcie również uwagę na to, że na niektórych kadrach są widoczne blizny bohaterki, która ta zamaskowała przy pomocy magii.

Strój został przygotowany z wielką dbałością o szczegóły, a na uwagę zasługuje również plan zdjęciowy, który doskonale współgra z wiedźmińskimi klimatami. Fotki zostały wykonane przez Kristina Borodkina Photography, której profil na Instagramie również polecamy. Znajdziecie tam masę różnych ciekawych kreacji z gier i nie tylko.

Wiedźmin 3 – Triss Merigold cosplay [10 zdjęć – kolejne na podstronach]

Dobre promocje na PlayStation 5. Oto 21 dostępnych zestawów
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie