Wiedźmin 3 – taka figurka Geralta robi ogromne wrażenie! Można już składać pre-order

Wiedźmin 3 – taka figurka Geralta robi ogromne wrażenie! Można już składać pre-order
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Słynące z produkcji figurek Prime 1 Studio wraz z CD Projekt RED przedstawiają owoc swojej współpracy. To figurka Geralta z Rivii, który właśnie pokonał dziką bestię i postanowił przyjąć zwycięską pozę nad jej obciętym łbem.

Trzeba przyznać, że figurka została wykonana fenomenalnie, jest pełna detali a do tego całkiem spora. Jej wysokość to 26 cali (66.2 cm). Do sprzedaży trafią dwie wersje – ekskluzywna oraz standardowa. Ta pierwsza będzie zawierała w komplecie wymienną głowę Geralta, która będzie pozbawiona zarostu oraz posiadała lekko inną fryzurę (trzy pierwsze zdjęcia w poniższej galerii).

Prime 1 Studio nie zamierza wyprodukować zbyt wielu figurek. Regularna wersja zostanie wypuszczona na rynek w nakładzie 1000 sztuk, a ekskluzywna to jedynie 500 sztuk na cały świat!

Co ciekawe, obie wersje posiadają taką samą cenę – 769 dolarów. W przeliczeniu na naszą walutę daje to kwotę niemal 3 tysięcy złotych, zatem tanio nie jest. Jeśli jednak znajdzie się wśród Was osoba, która za wszelką cenę zechce nabyć figurkę, zamówienia przedpremierowe są zbierane na tej stronie. Pierwsze sztuki zaczną trafiać w ręce klientów dopiero w okresie lipca-września 2017 roku.

CD Projekt RED zaznacza, że figurka Geralta jest pierwszą z większej serii, zatem w późniejszym czasie zobaczymy również inne postacie z Wiedźmina 3 w takiej wersji.

Wiedźmin 3 doczekał się własnego znaczka pocztowego!

Jesteś fanem Geralta, masz na półce wszystkie książki Andrzeja Sapkowskiego oraz gry wydane przez CD Projekt RED, do tego figurki i inne gadżety? Od 16 września do swojej kolekcji będziesz mógł/mogła dołączyć kolejny bajer – wiedźmiński znaczek pocztowy.

Jak czytamy na stronie Poczty Polskiej, w dniu 16 września zostanie wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 6,00 zł emisji Wiedźmin.

Zdradzono również, że znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym (będzie świecił w ciemnościach?). Sam znaczek ma wielkość 31,25 x 39,5 mm, a bloczek, w którym go osadzono posiada wymiary 70 x 90 mm.

Nakład znaczka nie będzie zbyt duży i wyniesie 180 000 szt. Z tej okazji zostanie wydana również specjalna koperta z naklejonym już znaczkiem, na której zobaczymy stempel okolicznościowy. Aż żal będzie wysłać takie cudo!

Jak wygląda znaczek Wiedźmin oraz koperta? Oglądajcie i piszcie, czy spróbujecie zdobyć taki komplet.

Znaczek Wiedźmin
Znaczek Wiedźmin
Koperta Wiedźmin
Koperta Wiedźmin

Tak powstawała muzyka do Wiedźmina 3: Dziki Gon

Mamy dzisiaj dla Was bardzo interesujące wideo, na którym możecie zobaczyć, jak tworzy się muzykę do takich wielkich produkcji jak na przykład Wiedźmin 3: Dziki Gon. W tym przypadku zaangażowany był cały sztab ludzi, począwszy od pojedynczych artystów, po całe zespoły.

Zwróćcie przy okazji uwagę, jak powstawały efekty i odgłosy stworów. W końcu gra RPG to nie tylko budująca napięcie muzyka w tle, prawda?

Swoją drogą, będziecie inwestować w wersję GOTYWiedźmina 3? Dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie