Wiedźmin 3 – posłuchajcie świetnych utworów inspirowanych grą od CD Projekt RED

Coś dla melomanów.

W zeszłym roku polski deweloper zorganizował Wiedźmiński Konkurs Muzyczny. Teraz możemy posłuchać kilkunastu utworów, które najbardziej wyróżniły się na tle innych. Zostały one wybrane przez Marcina Przybyłowicza oraz zespół jurorów z CD Projekt RED. Wszytko znajdziecie w albumie Music Inspired By The Witcher 3: Wild Hunt opublikowanym w serwisie Spotify. Kto chce zagłębić się w cudownych wiedźmińskich dźwiękach, niech uderza na tę stronę.


Składanka zawiera 14 utworów, w tym te, które we wspomnianym konkursie zdobyły pierwsze i drugie miejsce. Tak argumentowano wyróżnienie tych utworów w zeszłorocznej rywalizacji:

Pierwsze miejsce: Michał Juchno – “Wild Heart”
Doceniliśmy dojrzałą i nietuzinkową aranżację, dzięki której utwór nabiera nowoczesnego i eleganckiego charakteru. To zdecydowanie najciekawszy i jeden z najbardziej zaskakujących utworów nadesłanych w ramach konkursu.

Drugie miejsce: EM3S – “Killing Monsters”
>Gdyby Geralt żył w dzisiejszych czasach, mógłby słuchać takiej muzyki na swoim odtwarzaczu podczas walk z potworami. Podoba nam się połączenie agresywnego, elektronicznego brzmienia z organicznymi i naturalnymi brzmieniami wprost ze świata Wiedźmina.

A Wam który kawałek z Music Inspired By The Witcher 3: Wild Hunt podoba się najbardziej?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

68 Shares
Share68
+1
Tweet