Wiedźmin 3 na PS5 i XSX vs. oryginał. Porównanie grafiki i „alternatywnej kamery”

Wiedźmin 3 next-gen z pierwszą tak wielką aktualizacją
Newsy PC PS5 Xbox Series

W grudniu, na odświeżonej Płotce, przyjedzie Geralt next-gen. Zobaczcie, jak prezentuje się nowa wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w porównaniu z oryginałem.

Do wydania aktualizacji Wiedźmin 3 next-gen nie zostało wiele czasu. Choć pewnie „każdy to ograł”, znajdą się i tacy, którzy z chęcią jeszcze raz odwiedzą starych znajomych.

W sieci pojawiły się już szczegółowe porównania grafiki, które pozwolą łatwo ocenić, jak zmieni się kultowa polska gra po aktualizacji planowanej na 14 grudnia.

Jak wiadomo, CD Projekt RED planuje dopalić tytuł graficznie. Wiedźmin 3 next-gen otrzyma w tym celu np. zintegrowanego moda HD Reworked Project. To jedna z najlepszych modyfikacji graficznych, jakie powstały z myślą o Dzikim Gonie. Cieszy zatem, że polskie studio podjęło współpracę z moderem i zaimplementuje szczegółowe tekstury w nowej wersji gry.

Nowy W3 to również obługa ray-tracingu (również na konsolach), nowe ustawienia grafiki „ultra plus” na PC (np. gęstsza trawa, więcej detali świata) i oczywiście tekstury 4K.

Na poniższych filmikach zobaczycie również, jak prezentuje się alternatywna kamera w akcji. Przygodę będziemy mogli śledzić z innej perspektywy, którą ustawimy osobno do walki, eksploracji świata czy jazdy na Płotce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie