Po raz pierwszy zobaczysz w Wiedźminie 3 takie realistyczne widoki

Wiedźmin 3 i Yennefer w swoim pokoju.
Newsy PC

Wiedźmin 3 dostał kolejną małą, ale jakże ciekawą nowość. Tym razem rzecz dotyczy tego, co odbija się w lustrach porozmieszczanych w świecie gry.

Mamy nadzieję, że spodobały się Wam opisywane przez nas niedawno nowości do Dzikiego Gonu, jak piękne włosy dla Triss Merigold czy kapitalny Rycerz Gryf. Pisaliśmy również o dużych zmianach w grafice oraz fanowskich DLC.

Wszystko znajdziecie wśród naszych polecanych modów do gry Wiedźmin 3. Dzisiaj wracamy z kolejnym projektem, który również powinien przypaść Wam do gustu. Jeśli chodzi o społeczność serwisu nexusmods, pobierają plik tak często, że wbił się do najpopularniejszych obecnie modyfikacji.

Wiedźmin 3 i mod na “lustereczko, powiedz przecie…”

Modyfikacja RTX Mirrors sprawia po prostu, że lustra w grze zachowują się jak lustra. Słowem… odbijają rzeczywistość. Mod wykorzystuje technologię Ray-Tracing, aby umożliwić odbicia lustrzane w grze, dzięki czemu możesz zobaczyć prawdziwe odbicie świata, a nie zamglone smugi. Co prawda odbicia nie są idealne, ale i tak wyglądają o niebo lepiej niż wcześniej.

Możemy spojrzeć na przykładowe screeny, prezentujące lustro przed zainstalowaniem moda oraz po jego instalacji. Osoby, które pobrały plik, bardzo doceniły wprowadzoną zmianę. Niektórzy czekali na to od lat.

Na drugiej podstronie zobaczysz poprawione lustra w Wiedźminie 3.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie