Jaskier mówił, że sama myśl o seksie z nią jest straszna. Philippa wyładniała i jest w grze Wiedźmin 3

Wiedźmin 3 - Filippa mod
Newsy PC

Nowa twarz Filippy Eilhart zachwyca. Poprawiona czarodziejka jest dostępna w grze Wiedźmin 3 dzięki najnowszemu modowi do gry.

Jeden z moderów, udostępniających swoje dzieła na stronie nexusmods, zalewa nas ostatnio świetnymi projektami, których efektem są odświeżone twarze dziewczyn w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pora na kolejnego moda, tym razem z Filippą Eilhart.

Wiedźmin 3 i nowe tekstury dla Filippy

Za moda odpowiada zzjay i to jego kolejny projekt po Ciri, Triss, Yennefer, Keirze czy Fringilli. Kto chce zobaczyć wcześniejsze mody, znajdzie je w tym miejscu. Wracając jednak do Filippy… Poświęcony jej mod nazywa się Philippa – Face Retexture i zajmuje się standardowo poprawą twarzy. Mamy tutaj poprawione usta oraz cerę, ale tak, by zachować oryginalny wygląd postaci. Efekt jest czarujący i możecie go zobaczyć na screenach poniżej. A komu spodoba się modyfikacja, pobierze ją z tego miejsca.

Choć Filippa była bardzo atrakcyjną czarodziejką, to wiało od niej chłodem. Według Jaskra, to kobieta bardzo niemiła, a to oznaczało, że słynny bard nawet nie myślał o tym, żeby składać jej jakiekolwiek propozycje dotyczące spraw damsko-meskich.

Wiedźmin 3 - Filippa mod
Wiedźmin 3 – Filippa mod

Pozostałe screeny z Philippą na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie