Wiedźmin 3 z nową dziewczyną, znaną z Sezonu Burz. Możesz ją mieć zamiast Triss, dzięki fanowi gry

Wiedźmin 3 Koral mod
Newsy PC

W grze Wiedźmin 3 zawitała nowa dziewczyna, która nie pojawiła się w wiedźmińskiej sadze, a znamy ją dopiero z Sezonu Burz. Kto zainstaluje moda, będzie ją widział w grze zamiast Triss Merigold.

Mody do gry Wiedźmin 3 potrafią sprawić, że chce się grać dalej, albo chociaż włączyć ten tytuł od czasu do czasu, by wypróbować najciekawsze modyfikacje. Niedawno podsyłałem Wam linki do nowego trybu graficznego Psycho++, byli też Geralt oraz Yennefer z teksturami 8K. Wszystkie mody znajdziecie w tym miejscu. Teraz kolejna ciekawostka – ktoś “wpuścił” do Dzikiego Gonu nową postać, która nie pojawia się w trzeciej części Wiedźmina.

Lytta “Koral” Neyd w grze Wiedźmin 3

Moder posługujący się pseudonimem ringkvinna udostępnił do pobrania plik Wiedzmin Renaissance – Swap Triss to Coral. Dzięki niemu, możesz mieć w grze nową postać, która zastąpi Triss.

Ten mod zastępuje Triss nową, dostosowaną postacią, czarodziejką Lyttą Neyd, znaną również jako Koral (wprowadzoną w Sezonie Burz). Wszystkie wyglądy postaci zostały dostosowane, z nowymi strojami oraz włosami. Mod jest w pełni funkcjonalny do gry w fabułę przeznaczoną dla Triss. Nie jest kompatybilny z modami, które edytują Triss (tekstury, twarz, włosy, ciało).

Screeny Koral w Wiedźminie 3 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie