Wiedźmin 3 – figurka Geralta w kąpieli na prima aprilis od CD Projekt RED przeradza się w rzeczywistość

Żart przybiera namacalną formę.

Na początku kwietnia polski deweloper ogłosił, że już wkrótce do sprzedaży trafi figurka Geralta biorącego kąpiel (skala 1:10). Osoby zamawiające ją przedpremierowo, otrzymałyby w bonusie dostęp do zablokowanej zawartości w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Oczywiście taka figurka to blef, tak samo jak ukryta zawartość w Wiedźminie 3. Jednak…

Serwis PC Gamer uznał, że przedstawiona przez REDów figurka zasługuje, z pewnymi modyfikacjami, na urzeczywistnienie.

W poniższej galerii zobaczycie najpierw screen z Wiedźmina 3 przedstawiający Geralta w kąpieli, następnie fake’ową figurkę od polskiego studia, a dalej już wykonaną przez PC Gamer.

Wiedźmin 4? CD Projekt: Geralt w odstawkę, a Wiedźmin od zawsze planowany był jako trylogia

Wszyscy fani Białego Wilka mogą szykować się na długą rozłąkę ze swoim ulubionym bohaterem, o czym zresztą wiadomo nie od dzisiaj. Powstanie Wiedźmin 4 czy nie powstanie? Nawet jeśli teraz CD Projekt RED ma obecnie pełne ręce innej roboty, seria na pewno nie zostanie zapomniana, o czym wspominał ostatnio Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt (przypominamy poniżej).

Pamiętajcie jednak, że nawet jeśli za kilka lat zobaczymy nową część Wiedźmina, to bez Garalta w roli głównej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to już ostania część przygód Geralta, bo, jak wielokrotnie podkreślaliśmy, Wiedźmin od zawsze planowany był jako trylogia. Obecnie skupiamy się na Gwincie i Cyberpunk 2077 – podkreśla Katarzyna Szulc z CD Projekt na oficjalnym forum spółki.

Ciekawe, ile czasu przyjdzie nam czekać na kolejne spotkanie z wiedźminami… Jak sądzicie?

Wiedźmin 4 to kwestia czasu? CD Projekt: „Myślimy racjonalnie”

Wiedźmin 4 pewnie interesuje niejednego gracza bardziej niż Cyberpunk 2077 oraz GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana razem wzięte. Polski deweloper ma jednak póki co inne plany, skupiając się w tym roku na karciance i powoli szykując nas na zapowiedź Cyberpunk 2077.

A co z serią Wiedźmin? Podczas niedawnej konferencji dla inwestorów padło również pytanie o kolejną odsłonę serii, na co Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt, odpowiedział w następujący sposób: Wiedźmin został zaprojektowany jako trylogia. Trylogia nie może mieć czwartej części. Zainwestowaliśmy piętnaście lat życia i bardzo dużo pieniędzy w to uniwersum, więc pewnie pomyślimy o tym kiedyś. Myślimy racjonalnie. Czasem mamy jakieś nietypowe pomysły, lecz zasadniczo myślimy racjonalnie. Mamy pełne prawa do gier Wiedźmin. Włożyliśmy w promocję serii ogromne pieniądze, marka jest bardzo silna. Proszę samemu sobie odpowiedzieć na zadane pytanie.

To jaka może być odpowiedź? Chyba tylko twierdząca. Tym bardziej, że przychody z Wiedźmina 3 przekroczyły już okrągły miliard złotych, a poprzednie części nadal się sprzedają.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Wiedźmin 3 – figurka Geralta w kąpieli na prima aprilis od CD Projekt RED przeradza się w rzeczywistość

  • 10 kwietnia 2017 at 22:11
    Permalink

    Przepraszam fanow gwinta…ale to…zwykla karcianka przeniesiona do gry…nie wiem czym tu sie podniecac?…a juz nie wiem jaki jest powod tworzenia specjalnej oddzielnej wersji…Nie wróżę Gwintowi ani Cyberpunkowi swietlanej przyszlosci…przepraszam ale to nie wypali chlopaki z CD.Konczac Wiedzimina zazynacie kure znoszaca zlote jajka…ale to typowe dla naszego narodu i to jest raczej smutne.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: