Wiedźmin 3 – figurka Geralta w kąpieli na prima aprilis od CD Projekt RED przeradza się w rzeczywistość

Żart przybiera namacalną formę.

Na początku kwietnia polski deweloper ogłosił, że już wkrótce do sprzedaży trafi figurka Geralta biorącego kąpiel (skala 1:10). Osoby zamawiające ją przedpremierowo, otrzymałyby w bonusie dostęp do zablokowanej zawartości w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Oczywiście taka figurka to blef, tak samo jak ukryta zawartość w Wiedźminie 3. Jednak…

Serwis PC Gamer uznał, że przedstawiona przez REDów figurka zasługuje, z pewnymi modyfikacjami, na urzeczywistnienie.

W poniższej galerii zobaczycie najpierw screen z Wiedźmina 3 przedstawiający Geralta w kąpieli, następnie fake’ową figurkę od polskiego studia, a dalej już wykonaną przez PC Gamer.

Wiedźmin 4? CD Projekt: Geralt w odstawkę, a Wiedźmin od zawsze planowany był jako trylogia

Wszyscy fani Białego Wilka mogą szykować się na długą rozłąkę ze swoim ulubionym bohaterem, o czym zresztą wiadomo nie od dzisiaj. Powstanie Wiedźmin 4 czy nie powstanie? Nawet jeśli teraz CD Projekt RED ma obecnie pełne ręce innej roboty, seria na pewno nie zostanie zapomniana, o czym wspominał ostatnio Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt (przypominamy poniżej).

Pamiętajcie jednak, że nawet jeśli za kilka lat zobaczymy nową część Wiedźmina, to bez Garalta w roli głównej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to już ostania część przygód Geralta, bo, jak wielokrotnie podkreślaliśmy, Wiedźmin od zawsze planowany był jako trylogia. Obecnie skupiamy się na Gwincie i Cyberpunk 2077 – podkreśla Katarzyna Szulc z CD Projekt na oficjalnym forum spółki.

Ciekawe, ile czasu przyjdzie nam czekać na kolejne spotkanie z wiedźminami… Jak sądzicie?

Wiedźmin 4 to kwestia czasu? CD Projekt: „Myślimy racjonalnie”

Wiedźmin 4 pewnie interesuje niejednego gracza bardziej niż Cyberpunk 2077 oraz GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana razem wzięte. Polski deweloper ma jednak póki co inne plany, skupiając się w tym roku na karciance i powoli szykując nas na zapowiedź Cyberpunk 2077.

A co z serią Wiedźmin? Podczas niedawnej konferencji dla inwestorów padło również pytanie o kolejną odsłonę serii, na co Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt, odpowiedział w następujący sposób: Wiedźmin został zaprojektowany jako trylogia. Trylogia nie może mieć czwartej części. Zainwestowaliśmy piętnaście lat życia i bardzo dużo pieniędzy w to uniwersum, więc pewnie pomyślimy o tym kiedyś. Myślimy racjonalnie. Czasem mamy jakieś nietypowe pomysły, lecz zasadniczo myślimy racjonalnie. Mamy pełne prawa do gier Wiedźmin. Włożyliśmy w promocję serii ogromne pieniądze, marka jest bardzo silna. Proszę samemu sobie odpowiedzieć na zadane pytanie.

To jaka może być odpowiedź? Chyba tylko twierdząca. Tym bardziej, że przychody z Wiedźmina 3 przekroczyły już okrągły miliard złotych, a poprzednie części nadal się sprzedają.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.