Wiedźmin 3: Dziki Gon ukończony!

Wiedźmin 3 właśnie trafia do tłoczni. Twórcy poinformowali, że prace nad grą dobiegły końca, zatem w kwestii daty premiery, nic już nie powinno się zmienić.

Najnowsze dzieło CD Projektu – Wiedźmin 3: Dziki Gon osiągnął status GOLD i trafił do tłoczni. Światowa premiera tytułu będzie miała miejsce 19 maja 2015 roku, a gra jest obecnie dostępna w ogólnoświatowej przedsprzedaży.

Ostatnie trzy lata to okres naprawdę ciężkiej pracy. Spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin, aby zaprojektować, stworzyć i oddać Wam przygodę, która – kolokwialnie rzecz ujmując – zarządzi. Wiedźmin “w złocie” to nasze małe święto, koniec pewnego etapu dla załogi, ale jednocześnie początek Waszej przygody – od zapomnianych jaskini w Skellige, przez mroczne lasy Ziem Niczyich, do pełnego korupcji i przepychu Novigradu, ten świat naprawdę żyje i już niebawem dostaniecie go na własność – podkreśla Adam Badowski, szef studia CD Projekt Red.


Wiedźmin 3: Dziki Gon to najbardziej ambitny projekt studia CD PROJEKT RED. Gra zdobyła dotychczas ponad 200 nagród i jeszcze przed premierą stała się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier role-playing na świecie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

9 Shares
Share9
+1
Tweet