Wiedźmin 3: Dziki Gon – nowy gameplay oraz data premiery! Raport po konferencji CD Projekt RED [AKTUALIZACJA#2]

O godzinie 20:00 rozpoczęła się konferencja CD Projekt RED. Trwała około 30 minut. Czego się dowiedzieliśmy?

[AKTUALIZACJA#2]:

Podczas konferencji potwierdzono datę premiery najnowszych przygód Wiedźmina. Dziki Gon ukaże się 24 lutego 2015 roku. Gra zmierza na platformy: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Tak jak wszyscy przeczuwali, zobaczyliśmy również świeżutki gameplay z gry. Zwiastun został opublikowany z okazji zbliżających się targów E3, które startują w Los Angeles już w przyszłym tygodniu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – najnowszy gameplay

Konferencja przyniosła również odpowiedź na pytanie, co wejdzie w skład edycji kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Zestaw będzie zawierał:

  • to samo, co w wersji standardowej (ścieżka dźwiękowa, kompendium, mapa świata, naklejki);
  • 26-centymetrową figurkę Geralta z Rivii, który walczy z Gryfem;
  • wiedźmiński medalion;
  • SteelBook;
  • 200-stronicowy artbook;
  • pudełka dla kolekcjonera

wiedzmin-dziki-gon
Przy okazji sypnięto również garścią szczegółów na temat cyfrowej gry planszowej The Witcher: Adventure Game. Tytuł pojawi się nie tylko na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Będzie również edycja na PC oraz Mac.

Grę kupimy na Steamie lub w systemie GOG Galaxy, który dzisiaj został ogłoszony. Premiera jeszcze w tym roku, a już teraz można się zgłaszać do testów wersji beta (pod tym linkiem). Jeśli zamówimy Wiedźmin 3: Dziki Gon przed premierą na GOG.com, dostaniemy dwa klucze do testów.

The Witcher: Adventure Game

 [AKTUALIZACJA#1]:

Jeszcze przed konferencją CD Projektu, na którą z pewnością czekały setki graczy na całym świecie, do sieci przedostały się zdjęcia, które prezentują skład zestawu standardowego gry. Co gracze znajdą w środku? Według serwisu VideoGamer.com, oprócz samej płyty z grą będą to: naklejki, mapa świata, oficjalny soundtrack, kompendium wiedzy o uniwersum Wiedźmina i instrukcja. Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcie edycji standardowej Wiedźmina 3: Dziki Gon. Widać, że CD Projekt dba o graczy i jak zwykle dostarcza nawet w standardowej cenie, kilka interesujących dodatków. Ciekawe, co w takim razie znajdzie się w edycji kolekcjonerskiej oraz jaka będzie jej cena?

wiedźmin 3

Studio CD Projekt RED już w zeszłym tygodniu obwieściło, że 5 czerwca dowiemy się kilku ciekawych rzeczy na temat nowego Wiedźmina.

ZOBACZ RELACJĘ NA ŻYWO Z KONFERENCJI CD PROJEKT RED:[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Wiadomo, że zobaczymy nowy zwiastun, wypchany po brzegi gameplay’em z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ale to nie wszystko. Podczas imprezy twórcy gry podadzą nowe informacje na temat edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego Wiedźmina. Zapewne usłyszymy również kilka zdań dotyczących gry planszowej Wiedźmin: Gra Przygodowa.

Niecierpliwi mogą już teraz zobaczyć krótką zapowiedź konferencji. Uchylono na nim rąbka tajemnicy pokazując kilkusekundowy gameplay. Całość zostanie zaprezentowana podczas dzisiejszej imprezy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – zapowiedź konferencji

Drugą niespodzianką, opublikowaną już teraz, jest nowy screen z trzeciego Wiedźmina, który możecie podziwiać poniżej.

Wiedzmin-3-Dziki-Gon
Na koniec przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na PC oraz konsole: PlayStation 4 oraz Xbox One. Premierę gry zaplanowano na przyszły rok.

Tutaj znajdziesz więcej informacji związanych z Wiedźminem

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.