Tak pięknej Triss dawno nie widziałem. Wino, ogień i gorąca kąpiel

Wiedzmin-3-Triss-cosplay
Cosplay Newsy PS4 PS5 Rozrywka Xbox Series XOne

Triss Merigold pojawiła się w przepięknym nowym cosplay’u, inspirowanym grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na uwagę zasługuje przepiękna suknia dziewczyny oraz otoczenie, w którym wykonano sesję zdjęciową.

Wiedźmin 3 pojawi się 14 grudnia w wersji next-gen, zatem można spodziewać się, że długo jeszcze nie zapomnimy o trzeciej odsłonie kultowej serii gier od CD Projekt RED. Nie zapomnimy też za sprawą modelek, które wciąż uwielbiają odgrywać dziewczyny Geralta.

Wiedźmin 3 i Triss w nowym cosplay’u

Natknąłem się właśnie na całkiem świeży, bo z listopada, cosplay z Triss Merigold. Zdjęcia znalazłem na stronie artystki Photographer Eva, której profil na Facebooku gorąco polecam. Znajdziemy tam sporo naprawdę doskonale wykonanych kreacji ze świata gamingu, lecz moją uwagę przykuła rudowłosa Triss. Gra świateł, efekty ognia, całe otoczenie sesji zdjęciowej i oczywiście modelka wcielająca się w czarodziejkę… na medal. Jako Triss widzimy tutaj Oichi, która gustuje już w nieco odważniejszych sesjach.

Przy okazji sprawdziłem, czy to jedyny cosplay Triss, który fotografowała wspomniana artystka. W archiwum znajduje się jeszcze jeden, gdzie Triss zażywa kąpieli w wysokiej pianie. Tutaj występuje w roli dziewczyny Marina Kuzmina.

Zapraszamy do oglądania! 17 zdjęć na podstronach

Kolejne zdjęcia na drugiej podstronie. Triss z Wiedźmin 3

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie