Wiedźmin 3 – co zmieni nowy patch? Płynność, misje…

Choć CD Projekt RED wypuścił już kilka łatek do Dzikiego Gonu, w grze nadal znajdują się drobne błędy. Wkrótce kilka z nich pożegna się z życiem.

Gracze dopytują na oficjalnym forum Wiedźmina, kiedy naprawicie to, kiedy poprawi się tamto. Marcin Momot w miarę możliwości odpowiada na pytania, dzięki czemu możemy dowiedzieć się kilku szczegółów odnośnie nadchodzącej łatki.


Nowy patch mamy dostać bardzo szybko, lecz konkretnej daty premiery jeszcze nie poznaliśmy. Zawita on zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Marcin Momot pisze, że jest mu bardzo przykro, że nadal część graczy zmaga się z problemem dotyczącym osiągnięć w pecetowej wersji Wiedźmina 3. Nadchodząca łatka ma wszystko naprawić.

Patch usunie również kilka błędów, przez które nie możemy ukończyć niektórych misji. – Zadanie z wilkołakiem zostanie naprawione bardzo niedługo na konsolach za pomocą dedykowanego hotfixa, który jest w drodze – zaznacza przedstawiciel polskiego studia.

Aktualizacja na pewno poradzi sobie również z błędami w queście Najgroźniejszy na Skellige (Skellige’s Most Wanted) oraz Złoto Głupców (Fool’s Gold).

Jeden z fanów zapytał też, czy najbliższy patch poprawi płynność rozgrywki na konsoli PlayStation 4. Marcin Momot odpowiada, że w zasadzie każda kolejna łatka przyczynia się do lepszej wydajności i ta nadchodząca również może dołożyć do tego swoją cegiełkę.

Zatem czekamy na datę premiery patcha oraz pełną listę zmian! Piszcie, co jeszcze powinno się na niej znaleźć.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

33 Shares
Share33
+1
Tweet