Oto Ciri i jej uroczy zwierzak. Tak słodkiego cosplay’u dawno nie widziałem

Wiedzmin 3 ciri cosplay
Cosplay Newsy

Ciri w kimono i z malutkim wilczkiem (liskiem?) u boku. Czas na naprawdę wyjątkowy cosplay z gry Wiedźmin 3.

Jeśli pokochałeś Ciri w grze Wiedźmin 3, to powinieneś również pokochać jej pupila, który wystąpił u boku dziewczyny na jednym z nowszych cosplay’ów.

Wiedźmin 3 – cosplay Ciri z małym wilkiem

W Dziecko Niespodziankę wcieliła się modelka Lada Lyumos, która często powraca do wiedźmińskich klimatów. Tym razem dziewczyna prezentuje się w japońskim kimono.

Taki strój mogliśmy zobaczyć na Ciri nie w grze, a na limitowanej figurce, którą niegdyś proponował w sprzedaży CD Projekt RED. Tam również pojawiło się zwierzątko – japoński lis Kitsune o pięciu ogonach. Na zdjęciach widzimy natomiast małego wilczka (choć pewny nie jestem), który dodaje niesamowitego uroku całemu projektowi.

Zachęcamy również do zajrzenia na profil modelki w serwisie Facebook, gdzie znajdziecie sporo innych kreacji nawiązujących do gamingu i popkultury.

Cosplay Ciri – 7 zdjęć na podstronach

Kolejne zdjęcia na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie