Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – CD Projekt RED ujawnia ciekawostkę, o której nie wszyscy gracze wiedzieli

Polski deweloper leci z przedstawianiem kolejnych smaczków z uniwersum, w którym wychował się Geralt. Tym razem Wiedźmin 3, uszy osła i okulary.

Dzisiejsza wiedźmińska ciekawostka skupia się na dwóch nietypowych przedmiotach, które może nosić Geralt w trzeciej odsłonie gry. Mowa o oślich uszach oraz okularach magistra, czyli itemkach, które niekoniecznie musiały każdemu z nas przypaść do gustu.

Czy wiedzieliście, że jest sposób, by nosić uszy i okulary jednocześnie?

Wiedźmiński Fakt nr 7

W Sercach z Kamienia pojawiły się dwa ciekawe przedmioty, które Geralt może nosić: okulary magistra, które można wygrać na aukcji podczas zadania Sezamie, otwórz się! oraz ośle uszy, które otrzymujemy jeśli podczas wesela w zadaniu Hulaj dusza! przegramy w Gwinta z niziołkami. Dosyć późno zorientowaliśmy się, że Geralt powinien mieć możliwość noszenia okularów i uszu jednocześnie. W ten sposób powstał Zestaw maskujący, który umożliwia połączenie ich w jeden przedmiot. Schemat można znaleźć w obozie cyrkowców.

Wiedźmin 3
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się