Wiedźmin 3 – 70 nowych animacji ożywia podróż Geralta

Oddawanie moczu, kaszlanie, opieranie się o ścianę, pisanie, głaskanie Płotki i wiele, wiele więcej w modzie do gry Wiedźmin 3, ożywiającym zachowanie Geralta.

Wiedźmin 3 zyskuje sporo fajnych animacji dzięki modowi Emote Hotkeys. Projekt powstał w celu pogłębienia immersji oraz urozmaicenia zachowań Białego Wilka. Choć autor moda zastrzega, że mod może zawierać małe błędy, z pewnością jest godny uwagi.

Wiedźmin 3 – Geralt, czego się nauczyłeś?

Po instalacji moda, Biały Wilk nauczy się wielu nowych ruchów, lub stare animacje zobaczymy w nowej wersji. Jest tego naprawdę sporo (na liście wymieniono z 70 punktów) – Geralt będzie pokazywał swoje znudzenie, podekscytowanie, będzie liczył pieniądze, kaszlał, klaskał, oddawał mocz, dorzucał drwa do ognia, pisał i wiele więcej. Zerknijcie na screeny, które przedstawiają niektóre z nowych póz:

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w nowe animacje dla Geralta, przedstawioną modyfikację pobierzecie na tej stronie. Autor projektu zaznacza, że mod zawiera jeszcze pewne błędy. Pierwszym jest to, że animacje nie uwzględniają kontekstu. Oznacza to, że Wiedźmin nie wie, iż w niektórych animacjach powinien oddziaływać z przedmiotem/istotą żywą. Chcąc pogłaskać Płotkę, Geralt musi stać po prawej stronie wierzchowca, ponieważ stojąc po lewej zacznie głaskać powietrze. Drugim wykrytym błędem jest niedopasowanie postaci do niektórych miejsc, na których siadamy.

Możliwe, że przyszła aktualizacja moda naprawi wspomniane bugi.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.