Weterani z Rockstar i Deep Silver wydają grę na urządzeniach z Androidem

Gracze stworzą drużynę bohaterów i stawią czoła potworom, broniąc rodowodu w grze RPG akcji na Android i iOS.

Nexon Corporation wydaje dzisiaj Legacy Quest, mobilne RPG akcji wzbogacone elementami roguelike i klasycznego dungeon crawlera, w 14 krajach testowych. Tytuł jest tworzony przez austriackie studio Socialspiel Entertainment, składające się z weteranów branży z Rockstar Games i Deep Silver. Legacy Quest będzie miało światową premierę jeszcze w tym roku.

W Legacy Quest bohaterowie podejmują osobistą podróż, odblokowują potężne moce, tworzą broni i zbroję oraz zbierają cenne artefakty, którymi umacniają swój rodowód po śmierci. Tytuł obejmuje:


  • Unikalny system łupów – gdy bohater umiera, stworzone przez niego przedmioty zostają w grze i inni gracze mają do nich dostęp.
  • Niespotykany dotąd w grach RPG styl graficzny „3D Pixel”, łączący elementy gier retro z nowoczesną grafiką.
  • Taktyczne elementy zręcznościowe, nadające szybkie tempo rozgrywce bardziej zaawansowanym graczom RPG.

Zespół Socialspiel włożył całe swoje serce w stworzenie nowoczesnej wersji tradycyjnego RPG akcji, łącząc elementy współzawodnictwa w stylu arcade z fantastyczną, wyjątkową grafiką i wysokim stopniem ponawiania gry. Wydajemy tytuł w kilku krajach testowych, aby zebrać cenne uwagi graczy i stworzyć świetną grę RPG akcji – przyznaje Laine Baker, szef zespołu dla aplikacji mobilnych w Nexon Korea.

Legacy Quest jest dostępny do pobrania na urządzenia mobilne z systemem Android poprzez Google Play w Australii, Austrii, Belgi, Kanadzie, Danii, Finlandii, Indiach, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Filipinach, Singapurze, Szwecji i Szwajcarii. Wersja iOS zostanie wydana niebawem. Po fazie testów nastąpi oficjalna, światowa premiera gry.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

11 Shares
Share11
+1
Tweet